image03

ESMERCIO

image03
image04

ESMERCIO

image04
image01

ESMERCIO

image01
image02

ESMERCIO

image02
previous arrow
next arrow

ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Основним видом діяльності компанії є міжнародна торгівля. У нас великий досвід в області імпорту та експорту товарів для різних галузей промисловості. Нижче ви можете ознайомитись з основними напрямками нашої діяльності.

ПАЛИВО І ГАЗ

Нафтової і газової промисловості, ми надаємо як консалтингові послуги, так і послуги із закупівлі всього необхідного для різних стадій нафтопереробки і землевпорядних робіт. Неповний перелік промислових комплексів в яких ми є фахівцями включає в себе: системи очищення сирої нафти, системи очищення паливного газу, системи дегідратації газу, установки очищення газу і системи рекуперації СО2, підігрівачі і теплообмінники, системи поділу газу і рідини, установки для закачування хімічних реагентів і системи регенерації, установки генерації газу, системи очищення і стиснення, системи очищення води від нафтопродуктів, а також масообмінне обладнання і колони. Крім заявок на зазначене обладнання, ми розглядаємо також заявки на спеціалізоване обладнання в індивідуальному порядку. Зв’яжіться з нами, і ми розглянемо Вашу заявку.


ХІМІЧНА І НАФТОХІМІЧНА ПРОМИСЛОВІСТЬ

Ми займаємося постачанням хімічних продуктів найширшого спектра, а саме: неорганічних хімічних речовин, хімікатів для сільського господарства, хлорно-лужних хімічних речовин, автохімії, промислових мастильних матеріалів, клеїв, смол, розчинників, органічних хімічних сполук, кислот і вузькоспеціалізованих хімічних продуктів. Крім заявок на зазначені хімікати, ми розглядаємо також заявки на специфічні хімікати в індивідуальному порядку. Зв’яжіться з нами, і ми розглянемо Вашу заявку.


АВТОЗАПЧАСТИНИ І МАШИНО БУДІВНИЦТВО

У нас є серйозний досвід поставок спеціалізованої техніки, легкових і вантажних автомобілів, включаючи комплектуючі та запасні частини. Ми можемо вам допомогти в закупівлі такої спецтехніки як: морські і наземні транспортні засоби, грейдери, самоскиди, дорожні катки, навантажувачі, бульдозери, транспортери, екскаватори, крани, портові крани, швартові лебідки, шлюпбалки і багато іншого. Крім заявок на зазначену техніку, ми розглядаємо також заявки на спеціальне обладнання в індивідуальному порядку. Зв’яжіться з нами, і ми розглянемо Вашу заявку.


СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ ПРОДУКТИ

Україна має багату історію експорту своєї сільськогосподарської продукції, і ми пишаємося тим, що пропонуємо свої послуги з експорту сільськогосподарської продукції: починаючи від насіння соняшнику, соняшникової олії (нерафінованої та рафінованої), пшениці, ячменю, ріпаку та ріпакової насіння, кукурудзи, макухи, соєвих продуктів і закінчуючи м’ясом і молочними продуктами. Щоб дізнатися більше про продукти харчування і напої які поставляються, будь ласка, зв’яжіться з нами, і ми розглянемо Вашу заявку.


ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТИ

В області електроінструментів, машин і механізмів, ми можемо допомогти клієнтам з необхідним обладнанням та аксесуарами, які використовуються при зварюванні, розпилюванні, свердлінні, шліфуванні, поліруванні, знепилюванні і пиловловлюванні. Крім заявок на зазначені інструменти, ми розглядаємо також заявки на специфічні інструменти в індивідуальному порядку. Зв’яжіться з нами, і ми розглянемо Вашу заявку.


КОНСАЛТИНГ В ОБЛАСТІ ТРЕЙДІНГУ

ТОВ Есмерсіо відкрито для всіх клієнтів, які мають потреби в спеціалізованій продукції. Ми займаємося постачанням продукції, а також пропонуємо консультаційні послуги при закуплі і супроводі угоди. У разі необхідності закупа продукції, в якій ми не є експертами, ми пропонуємо послуги з маркетингу та знаходимо для Вас партнерів з відповідними знаннями та досвідом. Для отримання додаткової інформації зв’яжіться з нами зручним для Вас способом.

Компанія

Наші партнери.

КОМПАНІЯ

Наша компанія. Наші цінності та принципи роботи.

ТОВ «Есмерсіо» є міжнародною торговою компанією, зареєстрованою також в Києві, Україна; ЄДРПОУ 40853026. В Україні ТОВ «Esmercio» бачить себе в якості торгового консультанта, який спеціалізується на місцевому і міжнародних ринках. Ми ставимо собі за мету задовольнити попит на сировину і товари як в Україні так і по всьому світу, а також задовольнити потребу у досвідченому і професійному міжнародному торговому партнері для наших клієнтів з країн по всьому світі.

При роботі з нашими клієнтами ми прагнемо встановити відкриті комунікації та підтримувати високий рівень прозорості в адміністративних і фінансових аспектах нашого бізнесу. Ми вважаємо, що довіра до нас є фундаментальною цінністю нашої компанії, і наполегливо працюємо, щоб довести свою позицію всебічної турботи як по відношенню до наших покупців, так і виробничим партнерам.

Відповідальний бізнес єдине, що забезпечує подальше зростання і процвітання всіх сторін-учасниць. Це одна з наших цілей – працювати з компаніями та організаціями, які дотримуються у своїй роботі кодексу етики, а також соціально та екологічно орієнтовані. Ми впевнені, що за допомогою позитивного співробітництва, можемо досягти великих результатів, допомогти українському і міжнародному бізнесу від Латинської Америки до Південно-Східної Азії досягти економічного процвітання.

Зв’язатися з нами

Будь ласка, заповніть форму нижче, щоб зв’язатися з нами

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.
  • info@esmercio.com
  • +380 44 36 452 35 (tel)
    +380 44 36 452 36 (fax)
  • Unit No. 719, 7th Floor, No. 77
    Sichovykh Striltsiv St. 04053
    Kyiv, Ukraine
  • Наш корпоративний партнер